4 1/2 Strategiczne wskazówki dotyczące szybszego zarabiania pieniędzy w Internecie

Jeśli wydaje się, że wszyscy zarabiają mnóstwo pieniędzy w Internecie, a Ty tracisz, nie obawiaj się.

Zostało dla ciebie mnóstwo czasu, a co najważniejsze, nie jest to trudne.

Wskazówka strategiczna nr 1: Zaplanuj ciężką pracę.

Wiem, to jest sprzeczne ze wszystkim, co słyszysz, ale w głębi duszy wiesz, że nic wartościowego nie jest łatwe, prawda?

Wiesz również, że szybkie wykonanie czegokolwiek wymaga po prostu więcej pracy.

Nawet sprzątanie garażu, tak, możesz nie spieszyć się i załatwić to przez kilka tygodni, albo możesz oderwać tyłek i skończyć i siedzieć z powrotem na kanapie i oglądać swoje ulubione powtórki.

Aby wszystko było zrobione szybciej, musisz po prostu włożyć dodatkową ciężką pracę, ale kiedy zaczną się sprawdzać, cała twoja praca będzie warta zachodu.

Nawiasem mówiąc, jeśli zrobisz wszystko dobrze, jedną z pięknych rzeczy w Internecie jest to, że praca, którą wykonujesz dzisiaj, będzie opłacać się przez miesiące i, miejmy nadzieję, lata później.

Tak jak ten czysty garaż, który będziesz mieć.

Wskazówka strategiczna nr 2: Znajdź jednego dobrego nauczyciela.

Podkreślę tylko „jeden”. Od nauczyciela do nauczyciela, produkt do produktu jest największym błędem, jaki popełniają nowi obiecujący marketingowcy internetowi.

Jednak znajdź mentora / nauczyciela, który cieszy się dobrą opinią. Możesz przejść do różnych forów marketingowych i zapytać, a otrzymasz szczere odpowiedzi. Po prostu uważaj na każdego, kto próbuje się sprzedać. Wielcy nauczyciele nie muszą tego robić na forach.

Gdy już ich znajdziesz, trzymaj się ich strategii, a będzie ci o wiele lepiej niż większość ludzi, którzy nadal grają w skoczną grę.

Niektórzy marketerzy, których polecam, to:

Jimmy D. Brown
Jim Edwards
John Vallaries
Yanik Silver
John Reese

Ale po prostu wybierz jedną i trzymaj się ich.

Wskazówka strategiczna nr 3: Zbadaj i dotrzyj do głodnej niszy, która ma jak najmniej konkurencji.

Nie powiem o tym zbyt wiele. Jest to bardzo proste, ale nie całkiem łatwe. Wszystko będzie miało jakąś konkurencję, co jest dobre. To oznacza, że ​​można zarobić.

Ale najlepszą rzeczą, jaką mogę ci powiedzieć, jest znalezienie głodnego tłumu i nakarmienie go. Świetnym miejscem do rozpoczęcia badań jest Ebay. Ponadto stojaki na czasopisma, http://Amazon.com, Froogle. Dostajesz obraz.

Google również wyrażenie: „Znalezienie rynku niszowego”. Będziesz czytać przez kilka dni.

Oto kilka przykładów:

· Zwierzęta domowe (psy, koty, ptaki, ryby itp.)
· Finanse (zadłużenie karty kredytowej, przewodnik po kredytach hipotecznych)
· Komputery (poradniki kupujących, gry, oprogramowanie)
· A wiele sukcesów można znaleźć w niszy Zdrowie (utrata wagi, cellulit, cukrzyca, rzucenie palenia itp.)

Wskazówka strategiczna nr 4: Zbierz nisko wiszący owoc.

Co to znaczy. Oznacza to, że najpierw wybierz najłatwiejsze rzeczy.

Oto, co się dzieje. Znajdziesz nauczyciela, który twierdzi, że jest guru. Nie wiedząc, że dopiero zaczynasz, że nie mają o wiele więcej pojęcia niż ty, każą Ci wybrać swoje ulubione hobby, napisać o nim ebook, stworzyć witrynę internetową z „zabójczą stroną sprzedażową”, i zarobisz milion dolarów, zanim powiesz BS

A teraz powiedz mi, ile czasu zajmie ci napisanie ebooka. Większość ludzi nie wie, jak pisać, aby się uratować, a niektórzy to robią, ale są tak przerażeni myślą, że nigdy nawet nie zaczynają, a to kończy ich internetową karierę, zanim jeszcze się zaczęła.

Albo powiedzmy, że udało Ci się wydusić ebooka. Teraz musisz zaprojektować witrynę, a teraz najtrudniejsza część…. musisz napisać tę „zabójczą stronę sprzedaży”. Żadne z nich nie jest łatwe, jeśli nigdy tego nie robiłeś.

Tak, w dzisiejszych czasach można dość szybko połączyć witrynę internetową, to prawda, ale problem zaczyna się na stronie sprzedaży. Potrzeba lat, aby rozwinąć tę umiejętność, by stać się przeciętną.

Więc gdzie jest nisko wiszący owoc?

Cóż, jest kilka możliwości. Pierwszym i prawdopodobnie najlepszym wyborem są programy partnerskie.

Słuchać; prawie każda dobra nisza, o której możesz pomyśleć, ma gdzieś ebook napisany na ten temat, a najlepszym miejscem, w którym możesz zajrzeć, jest Clickbank. Są tam tysiące produktów, które zwykle oferują niezłą prowizję, czasem nawet do 75%, a które po prostu szukają kogoś do sprzedaży.

Teraz jest kicker. Wszystkie te produkty mają już napisaną ładną stronę sprzedażową, a wszystko, co musisz zrobić, to skierować ruch na stronę sprzedaży, zamykają sprzedaż i BAM! Otrzymujesz wypłatę. Bardzo prosty. Nie tak łatwe, jak się wydaje, ale bardzo proste.

To twój nisko wiszący owoc.

Wskazówka strategiczna nr 4 1/2. Prawa do odsprzedaży = niskie wiszące owoce ze 100% prowizją.

Zrobiłbym ci krzywdę, gdybym nie wspomniał o prawach do odsprzedaży.

Czym są produkty objęte prawami do odsprzedaży. W tym przypadku po prostu kupujesz prawa do sprzedaży produktu, który został już utworzony, i zwykle obejmuje to stronę sprzedaży (nie polecałbym kupowania takiej, która tego nie robi, jeśli dopiero zaczynasz). Następnie zachowujesz wszystkie zyski.

Obecnie witryny członkostwa w zakresie praw do odsprzedaży pojawiają się wszędzie. W tym miejscu płacisz niewielką miesięczną opłatę i co miesiąc otrzymujesz nowe produkty stworzone dla Ciebie.

Wspaniałą rzeczą w tym jest to, że przez większość czasu przeprowadzają badania i tworzą produkty na tematy, na które jest duże zapotrzebowanie.

Czasami możesz nawet zrobić z gotowym produktem, co chcesz, posiekać go lub dodać do niego, aby nadać mu bardziej własny styl i upewnić się, że nic się nie powiela.

Nazywa się to prawami do odsprzedaży etykiet prywatnych.

Możesz użyć tego materiału do blogowania, tworzenia biuletynu, strony z treścią lub wielu innych rzeczy.

Upadek polega na znalezieniu produktów wysokiej jakości, ale na pewno są one dostępne, znalezienie ich wymaga tylko czasu i wysiłku.

Więc masz to w pigułce. Przestrzeganie tych wskazówek powinno przybliżyć Cię do nieco szybszego zarabiania pieniędzy w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *