3 powody, dla których pocztówki są najlepszym sposobem reklamy

Kiedy mówię o pocztówce, może myślisz o staromodnych, postrzępionych, matowych kawałkach kartonu. Pomyśl jeszcze raz! Dzisiejsze pocztówki to żywe, imponujące kreacje z klipartami tak realistycznymi, że wyskoczą z Twojej strony. A co najlepsze w nich …

1. Są krótkie i osobiste
Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie po prostu nie mają czasu na przeglądanie wielu reklam i niechcianej poczty. Jeśli prawda jest znana, natychmiast identyfikują reklamy i wyrzucają je do kosza, nigdy nie przecinając koperty.

Pocztówki czytajcie! Jest już otwarta, a wiadomość jest „prosto w twarz” bez wysiłku, aby ją przyswoić. Nawet jeśli czytelnik nie próbuje jej przeczytać, zrozumie wpływ krótkiej wiadomości, zanim ją wyrzuci.

Prywatne wiadomości są bardziej atrakcyjne niż masowe wysyłki. Pocztówki zachowują dawny urok osobistego powitania, a jednocześnie wdrażają nowe, zaawansowane technologicznie strategie marketingowe … połączenie sukcesu.

2. Są łatwe i opłacalne
Hej, nawet opłata pocztowa za pocztówkę jest tańsza! Idź do drukarki i poproś o wydrukowanie kilku tysięcy po 7 lub 8 centów za sztukę. Nieźle! Za około 30 centów masz nowatorskie, skuteczne narzędzie marketingowe gotowe do użycia.

Nie musisz nawet zawracać sobie głowy umieszczaniem ich w poczcie. Wiele drukarni zajmie się tym za Ciebie. Hej, co może być łatwiejsze?

3. Utrzymują Twoją strategię marketingową w ukryciu przed konkurencją
Czy masz dość spędzania niezliczonych godzin na mękach nad nowymi strategiami marketingowymi, tylko wtedy, gdy Twoi konkurenci od razu wkroczą i naśladują Twoją kampanię? Tak, to dość frustrujące, ale trudno cokolwiek z tym zrobić. Wszystko, co robisz, to tuż przed nimi, krzycząc „Kopiuj mnie”.

Pocztówki to prywatne interakcje z osobami, które je czytają. To kampania indywidualna, która pozwala ukryć wyniki przed wzrokiem ciekawskich. Heck, nawet nie będą wiedzieli, co robisz, a tym bardziej jak to skopiować.

Jest jeszcze jedna taktyka skradania się, o której jeszcze nie wspomniałem … używanie pocztówek do kierowania ruchu do Twojej witryny. Zgadza się! Większość z nas uważa, że ​​musimy korzystać z narzędzi marketingu internetowego, aby zwiększyć sprzedaż internetową. BYNAJMNIEJ! To właśnie robią wszyscy inni, ale pomyśl o tym. Pocztówka z Twoim hasłem i widocznymi informacjami, która kieruje czytelnika na Twoją stronę internetową … tak, miejmy nadzieję, że konkurencja nie przyjmie się zbyt długo!

Nie ma innej kampanii marketingowej, która mogłaby zagwarantować 100 procent czytelników! Po prostu ma sens, że gdy więcej osób przeczyta Twoją reklamę, będzie ona skuteczniejsza. Korzystaj z pocztówek na rynku i licz na wysoki wskaźnik odpowiedzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *