3 kroki do stworzenia nokautowego logo korporacyjnego dla Dum Dums

Firmowe logo może skutecznie sprawić, że będziesz wyglądać na znacznie ważniejszego niż w rzeczywistości. Przyjmując ten prosty przewodnik po krokach 1, 2, 3, możemy zamienić istniejące marne logo w wysiłek pokonujący świat – koniecznie, aby zaimponować damom.

Krok 1 – Wybierz matową czcionkę, taką jak helvetica
W świecie wysoko latających dyrektorów i korporacji, którzy robią zakupy na jachtach itp., Jedyną rzeczą, z którą zgodzą się prawie wszyscy miliarderzy, którzy zrobili swoje własne siły, jest to, że musisz sprawiać wrażenie, że Twoja firma jest prostym, uroczystym strojem. Standardowe czcionki, takie jak helvetica lub times, będą oznaczać twoją zdolność dopasowania się do garniturów bez marszczenia zbyt wielu piór i będą przychylnie oceniane przez wszystkich ważnych inwestorów, którzy chcą zebrać część swojej gotówki w Twojej firmie.

Krok 2 – Wybierz matowy kolor, taki jak szary
Battleship grey – czy kiedykolwiek istniał kolor bardziej odpowiedni dla uśmiercającego charakteru wysokich inwestycji korporacyjnych? Nie, w każdym razie nie według moich obliczeń. Ale z pewnością szare logo pośród morza innych nijakich logo po prostu się zgubi, prawda? Hmmm, muszę ci to wręczyć, masz rację, ale czy wiesz co – jeśli dodamy odrobinę królewskiego błękitu gdzieś w ramach naszego hipotetycznego logo, uzyskamy ten rodzaj połysku podbródka, jaki mogą osiągnąć członkowie komisji i zastępcy dyrektorów spędzić dosłownie minuty debatując przed wstrzymaniem się od gry na polu golfowym i salonach masażu Soho.

Krok 3 – Wybierz nudny symbol, taki jak okrąg
Właśnie w tym miejscu nasze kreatywne umysły mogą się trochę bawić. Czy stawiamy szare / niebieskie kółko przed słowami, czy po? Nad czy pod? Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że nie ma w tym nic zbyt sprytnego ani inspirującego. Pamiętaj, że naszym celem jest wyglądać „korporacyjnie” i rozsądnie, a nie jak jakieś zabawne szympansy, rozumiesz. Właściwie logo powinno być prawie kompletne i gotowe do wejścia w ekscytujący świat korporacyjnego życia. Aby uczcić, dlaczego nie urządzić wystawnej imprezy, w której z dołu pubu zaprosić znajomych z firmy, takich jak Dave i Steve?

Podsumowując, chcemy osiągnąć atmosferę „nudy”, ale jednocześnie niezawodności. Wybierz matową czcionkę, zachowaj czystą nudną paletę kolorów – nic nie jest zbyt interesujące, a jeśli musisz dodać jakiś dziwaczny symbol, upewnij się, że dobrze mieści się w nudnym spektrum pomysłów, tj.kręgu lub kwadracie. Projektowanie logo firmy to nie fizyka jądrowa, ale jeśli chcesz wywrzeć właściwe wrażenie, musisz płynąć z nurtem. W tej chwili zostawiłem tę miskę kokainy, którą jadę na imprezę firmową. Toodle pip.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *