100 USD dziennie z Adsense – możliwe?

Są to sprawdzone techniki tworzenia Google AdSense, które będą działać na większości blogów i stron internetowych. Nie ma sekretnego systemu, wystarczy myśleć mądrze i poświęcić czas i wysiłek, aby coś się stało. Nie zaczynaj na ścieżce Google AdSense i myśl, że od razu będziesz zarabiać tysiące dolarów tygodniowo. To się nie wydarzy.
Najważniejszym krokiem do zarabiania pieniędzy z Google AdSense jest zwiększenie ruchu na swoim blogu lub stronie internetowej. Prostymi sposobami na to jest dystrybucja artykułów na listach e-zinów, listach ogłoszeń o artykułach, karnawałach na blogach, stronach z zakładkami społecznościowymi i na grupach Yahoo. Aby to zadziałało, musisz pisać co najmniej jeden nowy artykuł dziennie, który musi być dobrej jakości i interesujący.

Utwórz jednostki reklamowe tak, aby pasowały do ​​Twojego bloga. Będziesz musiał wejść do panelu sterowania Google AdSense i wprowadzić szesnastkowe kody kolorów ze swojej witryny lub bloga. Upewnij się, że kolor tekstu; kolor tła i kolory linków są zgodne z Twoim blogiem.

Nie używaj ramek wokół pól jednostek reklamowych. Ponownie, jeśli chcesz, aby pola się zlewały, będziesz musiał zakodować kolorami krawędzie, aby pasowały do ​​tła, aby stały się niewidoczne.

Znajdź dochodowe rynki niszowe, ważne jest, aby nie wybierać rynków, na których koszt kliknięcia jest zbyt niski, aby opłacało się to. Proponuję zbadać słowa kluczowe i z grubsza dowiedzieć się, jaki jest koszt kliknięcia w słowach reklamowych. Zwykle będzie to dobra wskazówka, czy to się powiedzie.

Słowa kluczowe mają ogromne znaczenie, musisz upewnić się, że Twoja treść nie jest przepełniona konkretnymi słowami kluczowymi, aż do utraty czytelności i wartości. Musisz opanować sztukę upewniania się, że Twoje artykuły w sposób liberalny wykorzystują słowa kluczowe na temat, które mogą generować najbardziej trafne reklamy. Eksperci twierdzą, że używanie słów kluczowych w tytułach i tagach H1 to doskonały sposób na uzyskanie możliwie najbardziej odpowiednich reklam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *