10 strumieni dochodów, które możesz dodać do swojej firmy i zwiększyć zyski

Tytuł:
10 strumieni dochodów, które możesz dodać do swojej firmy (i zwiększyć zyski)

Liczba słów:
835

Podsumowanie:
Krótko mówiąc, wiele strumienie dochodów oznaczają, że Twoja firma ma więcej niż jeden sposób zarabiania pieniędzy. Na przykład sprzedajesz produkty i usługi. To są różne strumienie dochodów. Ale to dopiero początek. Poniżej znajduje się 10 pomysłów na różne źródła dochodu, które możesz wykorzystać, aby zwiększyć zyski swojej firmy.

Słowa kluczowe:
strategie biznesowe, rozwój firmy, sukces biznesowy, strategie sukcesu biznesowego, marketing, copywriting, kreatywność

Treść artykułu:
W w skrócie, wiele źródeł dochodu oznacza, że Twoja firma ma więcej niż jeden sposób na zarabianie pieniędzy. Na przykład sprzedajesz produkty i usługi. To są różne strumienie dochodów. Ale to dopiero początek. Poniżej znajduje się 10 pomysłów na różne źródła dochodu, z których możesz skorzystać, aby zwiększyć wyniki swojej firmy:

1. Sprzedawaj różnorodne usługi. Możesz też połączyć swoje usługi w pakiety w zależności od tego, czego szuka Twój typowy klient. Ale uważaj na to. Nie rozchylaj się zbyt cienko. Chcesz zaoferować kilka różnych usług lub wybór pakietów, ale nie chcesz zbyt wielu opcji, ponieważ bardzo trudno jest skutecznie się reklamować.

2. Sprzedawaj własne produkty. Mogą to być produkty informacyjne (książki, kursy domowe, płyty CD, specjalne raporty itp.) Lub mogą to być produkty fizyczne. Możesz również pogrupować podobne produkty w linie produktów. Następnie możesz sprzedawać produkty w górę, w dół lub w sprzedaży krzyżowej różnym klientom z listy.

3. Sprzedawaj produkty (lub usługi) innych osób. Tutaj zostajesz partnerem. Zasadniczo, jak to działa, gdy zostaniesz zatwierdzony jako partner, otrzymasz własny link. Za każdym razem, gdy ktoś skorzysta z tego linku i kupi produkt, możesz uzyskać procent sprzedaży. Odsetek ten może wynosić od 10 procent (głównie w przypadku usług) do ponad 50 procent.

Co prowadzi mnie do mojej następnej wskazówki:

4. Stwórz własny program partnerski. Teraz możesz nakłonić inne osoby do promowania Twoich produktów i usług, a jedyny moment, w którym im płacisz, to wtedy, gdy faktycznie coś sprzedają! Jakie to jest świetne!

5. Stwórz teleklasę, seminarium, warsztaty lub inne wydarzenie. Może to być jednorazowa oferta lub seria zajęć. (Ale jeśli to zrobisz, upewnij się, że nagrałeś to, aby móc później sprzedać). Zaletą tej wskazówki jest to, że jest to dobra mieszanka. Możesz docierać do grup ludzi jednocześnie, zapewniając im osobisty kontakt.

6. Licencjonuj jeden ze swoich programów lub usług. To fajny pomysł, jeśli sprawdza się w Twoim biznesie. (Na przykład trener może licencjonować narzędzia lub program innym trenerom.) Nie wiem zbyt wiele o tym, ale Suzanne Falter-Barnes sprzedaje program, który może cię nauczyć, jak to zrobić.

7. Utwórz płatną witrynę członkowską. Nie tylko będziesz otrzymywać regularne dochody każdego miesiąca, ale także będziesz budować bazę klientów – ludzi zainteresowanych zakupem Twoich produktów i usług. Dużo łatwiej jest sprzedawać ludziom, którzy są już klientami, niż znajdować nowych. Poza tym ludzie lubią być częścią społeczności, a bycie członkiem czegoś jest dobrym sposobem na zrobienie tego.

8. Rozpocznij program ciągłości. Jest to podobne do witryny członkostwa, w której pobierasz miesięczną opłatę za produkt lub usługę. Może tworzysz płatną subskrypcję biuletynu, oferujesz comiesięczne rozmowy coachingowe lub przeprowadzasz wywiady z ludźmi sukcesu. Cokolwiek to jest, jest to coś, co ludzie uważają za wystarczająco cenne, aby zapłacić niewielką, ale regularną miesięczną opłatę.

9. Sprzedawaj reklamy na swojej stronie internetowej lub w e-zinie lub czymkolwiek. Ten prawdopodobnie nie uczyni Cię bogatym, ale może przekształcić się w niezły strumień dochodów w zależności od tego, ile osób przegląda Twój e-zin lub witrynę internetową.

10. Użyj Adsense. Dzieje się tak, gdy zezwalasz Google na umieszczanie reklam płatnych za kliknięcie w Twojej witrynie lub blogu. W zamian za każdym razem, gdy ktoś kliknie jedną z tych reklam, Google zapłaci Ci procent. Całkiem fajny program, co? W każdym razie myślę, że to jest ten, z którym musisz być trochę ostrożny. W większości przypadków nie wydaje mi się, aby ludzie opuszczali Twoją witrynę internetową jako coś dobrego (zwłaszcza, że będą przechodzić do jednego z Twoich konkurentów). Ale są chwile, kiedy jest to bardzo właściwe. Na przykład, być może stworzyłeś witrynę internetową lub blog związany z hobby. A może tworzysz witrynę internetową lub blog w wyraźnym celu sprzedaży Adsense. Po skonfigurowaniu po prostu możesz dokonać czeków.

Ćwiczenie kreatywności – znajdź czas na stworzenie wielu strumieni dochodu

Prawdopodobnie najtrudniejszą częścią tworzenia wielu strumieni dochodu jest znalezienie czasu, zwłaszcza gdy Twoja podstawowa działalność opiera się na usługach. Więc teraz, kiedy już wiesz, jakie to ważne, jak znajdziesz czas, aby to zrobić?

Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci przemyśleć:*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *